Strona głównaPytania SPL.05 › Pytanie 2
SPL.05 · pytanie #2

Która strategia w negocjacjach charakteryzuje się wysoką aktywnością, dominacją oraz skłonnością do działania impulsywnego, reagowaniem w sposób spontaniczny i okazywaniem negatywnych emocji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.