Strona główna › Pytania SPL.05 › Pytanie 308
SPL.05 · pytanie #308
W konosamencie w sekcji "<i>Consignee</i>" powinno się wpisać
- Anazwę oraz adres odbiorcy towaru
- Bnazwę i adres wysyłającego towar
- Cadres oraz podpis przewoźnika
- Dmiejsce oraz kraj pochodzenia towaru
Poprawna odpowiedź: A. nazwę oraz adres odbiorcy towaru
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.