Strona głównaPytania SPL.05 › Pytanie 533
SPL.05 · pytanie #533

Odbiorca stwierdził szkodę w ładunku dostarczonym koleją w dniu jego wydaniu, tj. 11.01.2016 r. Zgodnie z regulaminem PKP Cargo dotyczącym przewozu przesyłek towarowych, odbiorca może wystąpić o ustalenie stanu przesyłki w terminie do <br><br> <table><tr><th colspan="1">Fragment Regulaminu przewozu przesyłek towarowych PKP Cargo</th></tr><tr><td>Odbiorca po przejęciu przesyłki bez zastrzeżeń może żądać protokolarnego ustalenia stanu przesyłki, jeżeli stwierdzono ubytek, jej uszkodzenie niedające się zauważyć z zewnątrz, nie później jednak niż w ciągu siedmiu dni od dnia odbioru przesyłki licząc od godziny 0.01 dnia następnego po dniu odebrania przesyłki.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.