Strona głównaPytania SPO.01 › Pytanie 232
SPO.01 · pytanie #232

Najbardziej prawdopodobnym powodem unikania kontaktów towarzyskich przez opisanego podopiecznego jest <br><br> <table><tr><td>Podopieczny powrócił do domu po zabiegu operacyjnym wyłonienia stomii jelitowej. Obecnie czuje się dobrze, samodzielnie kilka razy dziennie wykonuje toaletę przetoki i wymianę worka stomijnego, bardzo często zmienia bieliznę. Asystent zauważył, że nie chce odwiedzin znajomych i dalszej rodziny, mimo, że wcześniej lubił towarzystwo innych osób. W czasie trwania choroby wszyscy troszczyli się o niego i otaczali opieką.</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.