Strona głównaPytania SPO.01 › Pytanie 46
SPO.01 · pytanie #46

Jakie świadczenie przysługuje osobie powyżej 75 roku życia, która nie ma prawa do emerytury i mieszka w domu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.