Strona głównaPytania SPO.01 › Pytanie 675
SPO.01 · pytanie #675

Podopieczna, która niedawno przeżyła wypadek drogowy, obawia się wychodzenia z domu w pojedynkę, a nawet w obecności asystenta czuje niepokój przy przekraczaniu ulicy. Co może oznaczać takie zachowanie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.