Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 164
SPO.02 · pytanie #164

Osoba korzystająca z wózka inwalidzkiego mieszka na pierwszym piętrze budynku, w którym brak windy. Nie jest w stanie samodzielnie opuścić swojego mieszkania, odczuwa samotność oraz ma niedobór kontaktów społecznych. Przyczyną tej sytuacji są trudności

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.