Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 235
SPO.02 · pytanie #235

Z powodu niskiej wysokości świadczenia emerytalnego, podopieczna ma przyznane alimenty od córki. Opiekun powinien zaznaczyć, że aby wyegzekwować należności od córki, która ich nie uiszcza, podopieczna powinna skontaktować się

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.