Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 415
SPO.02 · pytanie #415

60-letnia podopieczna od miesiąca jest leczona farmakologicznie z powodu cukrzycy typu II, nie stosuje diety, zgłasza duże pragnienie, wielomocz. W tej sytuacji w pierwszej kolejności należy

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.