Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 426
SPO.02 · pytanie #426

Podczas pierwszej wizyty u osoby starszej opiekun zauważył, że podopieczny mieszka sam w dwupokojowym lokalu na parterze. W łazience znajduje się wanna, ogrzewanie jest gazowe, a dostęp do ciepłej wody jest ograniczony. Sprzęt AGD działa prawidłowo. Opiekun zidentyfikował sytuację

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.