Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 477
SPO.02 · pytanie #477

Podopieczna uskarża się na duży stopień nietrzymania moczu i krępuje się z powodu tej dolegliwości. Optymalnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest zaproponowanie jej stosowania

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.