Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 667
SPO.02 · pytanie #667

Opiekun powinien poinformować podopiecznego, który otrzymał skierowanie do szpitala, że zachowuje ono ważność

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.