Strona głównaPytania SPO.02 › Pytanie 779
SPO.02 · pytanie #779

Podopieczna często korzysta z wózka inwalidzkiego. W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia odleżyn opiekun powinien położyć podopiecznej na siedzisku wózka

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.