Strona głównaPytania SPO.04 › Pytanie 112
SPO.04 · pytanie #112

Rozwijanie zdolności do samodzielnego jedzenia poprzez etap posługiwania się łyżką, przenoszenia pokarmu do ust oraz nabierania z talerza metodą szufli jest typowe dla dziecka w jakim wieku?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.