Strona głównaPytania SPO.04 › Pytanie 300
SPO.04 · pytanie #300

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, celem w żywieniu niemowląt jest wyłączne karmienie dziecka piersią przez

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.