Strona głównaPytania SPO.04 › Pytanie 412
SPO.04 · pytanie #412

Zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci, u dziecka karmionego butelką należy zakończyć podawanie jedzenia i napojów przez butelkę ze smoczkiem po tym, jak osiągnie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.