Strona głównaPytania SPO.04 › Pytanie 489
SPO.04 · pytanie #489

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. dotyczącą opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat w żłobku dla dwulatków, w przypadku braku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, jeden opiekun może sprawować opiekę najwyżej nad

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.