Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 1156
SPO.05 · pytanie #1156

W jaki sposób powinno się ułożyć praworęczną podopieczną, aby mogła samodzielnie wprowadzić lek w formie czopka?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.