Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 186
SPO.05 · pytanie #186

Podopieczny od kilku dni uskarża się na bezsenność. Twierdzi, że wczoraj po spożyciu kolacji zwymiotował i oddał dwukrotnie płynny stolec. Opiekunka, w ramach NFZ, powinna zarejestrować podopiecznego na wizytę do lekarza

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.