Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 212
SPO.05 · pytanie #212

W przypadku pacjentki leżącej, opiekunka powinna namawiać ją do kilku razy dziennie głębokiego oddychania w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, zmiany pozycji ciała oraz odkasływania. Te działania podejmowane przez podopieczną stanowią część profilaktyki

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.