Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 42
SPO.05 · pytanie #42

Podopieczna odczuwa samotność, spędza większą część dnia w domu. Często wspomina o swoich koleżankach i sąsiadach, z którymi obecnie nie ma kontaktu. Te zachowania mogą świadczyć o niezrealizowanej potrzebie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.