Strona głównaPytania SPO.05 › Pytanie 495
SPO.05 · pytanie #495

Podopieczna zgłasza opiekunce dolegliwości w postaci dokuczliwej zgagi, odbijania oraz bólu w górnej części brzucha, które występują od 1 do 2 godzin po jedzeniu. Objawy te mogą wskazywać na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.