Strona głównaPytania TDR.01 › Pytanie 432
TDR.01 · pytanie #432

W ciągniku siodłowym z naczepą ładunek powinien być rozmieszczony tak, aby obciążenie osi napędowej nie przekraczało

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.