Strona głównaPytania TKO.03 › Pytanie 212
TKO.03 · pytanie #212

Sekcja Eksploatacji powinna być poinformowana o dacie wykonania badań defektoskopowych najpóźniej na

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.