Strona głównaPytania TKO.03 › Pytanie 261
TKO.03 · pytanie #261

Jaką maszynę należy użyć do regulacji położenia toru w poziomej płaszczyźnie?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.