Strona głównaPytania TKO.07 › Pytanie 369
TKO.07 · pytanie #369

W jakiej odległości od przeszkody powinna być umiejscowiona tarcza zatrzymania D- l "Stój" na odgałęzieniu toru?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.