Strona głównaPytania TKO.08 › Pytanie 315
TKO.08 · pytanie #315

Na torach ogólnodostępnych przesyłkę wydaje się odbiorcy po okazaniu pracownikowi stacji

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.