Strona głównaPytania TKO.08 › Pytanie 343
TKO.08 · pytanie #343

Jaką lokomotywę należy zastosować do przewozu składu z 46 wagonami węglowymi 4-osiowymi, zakładając maksymalne obciążenie wszystkich osi wynoszące 22,5 t?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.