Strona głównaPytania TKO.08 › Pytanie 66
TKO.08 · pytanie #66

W przypadku, gdy z przyczyn niezależnych od kolei wagon nie może być wstawiony na bocznicę, to w okresie, gdy wagon pozostaje w dyspozycji użytkownika bocznicy, jak długo trwa postój wagonu na stacji?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.