Strona główna › Pytania TLO.01 › Pytanie 206
TLO.01 · pytanie #206
Jakiego urządzenia gaśniczego powinno się użyć do gaszenia ognia z benzyny na powierzchni większej niż 2 m<sup>2</sup>?
- AGaśnicy proszkowej
- BKoca gaśniczego
- CGaśnicy pianowej
- DHydronetki
Poprawna odpowiedź: C. Gaśnicy pianowej
Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.