Strona głównaPytania TLO.01 › Pytanie 206
TLO.01 · pytanie #206

Jakiego urządzenia gaśniczego powinno się użyć do gaszenia ognia z benzyny na powierzchni większej niż 2 m<sup>2</sup>?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.