Strona głównaPytania TWO.06 › Pytanie 110
TWO.06 · pytanie #110

Powodem nagrzewania się obudowy pompy hydroforowej oraz braku ciśnienia na wyjściu jest

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.