Strona głównaPytania TWO.06 › Pytanie 205
TWO.06 · pytanie #205

Jakiego rodzaju środka gaśniczego powinno się używać do gaszenia urządzeń elektrycznych znajdujących się pod napięciem?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.