Strona głównaPytania TWO.06 › Pytanie 241
TWO.06 · pytanie #241

Jakie urządzenie powinno być zastosowane do pomiaru ciśnienia w wyparowniku podciśnieniowym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.