Strona głównaPytania TWO.08 › Pytanie 53
TWO.08 · pytanie #53

W żegludze śródlądowej łączność radiotelefoniczna statek–statek powinna być prowadzona wyłącznie na kanale radiowym

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.