Strona głównaPytania TWO.09 › Pytanie 51
TWO.09 · pytanie #51

Największą ilość pary, jaką kocioł może wytwarzać w jednostce czasu przy dopuszczalnych parametrach produkowanej pary, nazywa się wydajnością

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.