Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 1004
BUD.09 · pytanie #1004

W systemie wodociągowym, tuż za głównym wodomierzem, powinno się zainstalować

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.