Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 380
BUD.09 · pytanie #380

Pompa obiegowa w systemie grzewczym z konwencjonalnym kotłem na paliwo stałe będzie działać bezawaryjnie, jeśli zostanie zainstalowana

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.