Strona głównaPytania BUD.09 › Pytanie 381
BUD.09 · pytanie #381

Jaką metodę należy zastosować do łączenia rur i kształtek polietylenowych o średnicy DN 50 w sieci gazowej?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.