Strona głównaPytania BUD.13 › Pytanie 368
BUD.13 · pytanie #368

Jakiej maszyny używa się do zagęszczania nasypów z gruntów spoistych w formie brył na początku procesu zagęszczania?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.