Strona głównaPytania BUD.15 › Pytanie 395
BUD.15 · pytanie #395

Obsadzenie pasa drogowego brzozami, zgodnie z przedstawionymi wytycznymi, powinno nastąpić na przełomie <br><br> <table><tr><th colspan="2">Wytyczne</th></tr><tr><td colspan="2">(...) Sadzenie drzew może odbywać się w dwóch porach roku – wiosną i jesienią. Jesienny okres sadzenia drzew liściastych jest długi — wynosi 5-6 tygodni i trwa od zrzucania liści aż do przymrozków, czyli od pierwszych dni października do połowy lub końca listopada. Czas trwania okresu wiosennego sadzenia jest zdecydowanie krótszy. Zwykle długość okresu sadzenia wiosennego wynosi 3 tygodnie i przypada na okres od połowy kwietnia do połowy maja. W tej porze roku należy sadzić drzewa późno kończące okres wegetacji, a więc brzozę, dąb, grab, orzech, czy akację. (...)</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.