Strona głównaPytania BUD.21 › Pytanie 213
BUD.21 · pytanie #213

Z jaką częstotliwością należy wywozić ścieki ze zbiornika bezodpływowego o objętości 10 m³, jeżeli w ciągu doby odprowadzanych jest do niego 320 dm³ wód zużytych?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.