Strona głównaPytania BUD.21 › Pytanie 267
BUD.21 · pytanie #267

Przeciętna norma zużycia wody na 1 mieszkańca wynosi 160 dm³/dobę. Dobowa wydajność wodociągu zaopatrującego w wodę 90% mieszkańców terenu zamieszkiwanego przez 450 osób wyniesie

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.