Strona głównaPytania BUD.22 › Pytanie 190
BUD.22 · pytanie #190

W którym zbiorniku średnia głębokość jest największa? <br><br> <table><tr><th>Wyszczególnienie</th><th>Zbiornik I.</th><th>Zbiornik II.</th><th>Zbiornik III.</th><th>Zbiornik IV.</th></tr><tr><td>Rzędna piętrzenia [m n.p.m.]</td><td>226,10</td><td>321,55</td><td>184,20</td><td>405,21</td></tr><tr><td>Średnia rzędna dna zbiornika [m n.p.m.]</td><td>223,85</td><td>318,20</td><td>181,05</td><td>402,16</td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.