Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 12
EKA.01 · pytanie #12

W jaki sposób według Kodeksu postępowania administracyjnego należy wprowadzać skreślenia i poprawki w protokole?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.