Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 258
EKA.01 · pytanie #258

Na orzeczenie lub postanowienie kończące postępowanie wydane przez wojewódzki sąd administracyjny można wnieść skargę kasacyjną do jakiego organu?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.