Strona głównaPytania EKA.01 › Pytanie 766
EKA.01 · pytanie #766

W jakim czasie płatnik składek ma obowiązek zgłoszenia nowo zatrudnionego pracownika w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, licząc od momentu rozpoczęcia pracy przez pracownika?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.