Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 232
EKA.02 · pytanie #232

W jakim układzie powinny być ułożone teczki aktowe na liście zdawczo-odbiorczym?

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.