Strona głównaPytania EKA.02 › Pytanie 375
EKA.02 · pytanie #375

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. dotyczącym instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz zasad organizacji i funkcjonowania archiwów zakładowych, sprawozdanie z działalności filii archiwum zakładowego powinno być złożone do dnia

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.