Strona głównaPytania EKA.04 › Pytanie 543
EKA.04 · pytanie #543

Dokumenty, które tracą ważność po ich użyciu, zazwyczaj przechowuje się do końca roku ich powstania i nie są one przekazywane do archiwum, a ich oznaczenie to symbol

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.