Strona głównaPytania EKA.05 › Pytanie 46
EKA.05 · pytanie #46

Wspólnicy spółki jawnej, jak i spółka za zatrudnionych w niej pracowników, mają obowiązek rozliczyć się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych za czerwiec 2015 r. najpóźniej do <br><br> <table><tr><th colspan="7">lipiec 2015 r.</th></tr><tr><th>PN</th><th>WT</th><th>ŚR</th><th>CZ</th><th>PT</th><th>SO</th><th>ND</th></tr><tr><td></td><td></td><td>1</td><td>2</td><td>3</td><td>4</td><td>5</td></tr><tr><td>6</td><td>7</td><td>8</td><td>9</td><td>10</td><td>11</td><td>12</td></tr><tr><td>13</td><td>14</td><td>15</td><td>16</td><td>17</td><td>18</td><td>19</td></tr><tr><td>20</td><td>21</td><td>22</td><td>23</td><td>24</td><td>25</td><td>26</td></tr><tr><td>27</td><td>28</td><td>29</td><td>30</td><td>31</td><td></td><td></td></tr></table>

Kliknij odpowiedź, którą uważasz za poprawną.